Today's Matches2789

 
16/9 09:00 T1 Women's Doubles

32

ARGUELLES Camila ARG
CODINA Ana ARG

vs

GRANADOS Nicole CRC
MAROTO Paola CRC
ARGUELLES Camila
CODINA Ana
3-0
16/9 09:00 T2 Women's Doubles

32

BLANQUETO Gladys MEX
MACHINENA Dulce MEX

vs

ORTEGA Daniela CHI
RIOS Valentina CHI
ORTEGA Daniela
RIOS Valentina
0-3
16/9 09:00 T3 Women's Doubles

32

ENRIQUEZ Mabelyn GUA
ESTRADA Andrea GUA

vs

UMBACIA Angie COL
ZULUAGA Luisa COL
UMBACIA Angie
ZULUAGA Luisa
1-3
16/9 09:00 T4 Women's Doubles

32

YANG Grace USA
YANG Rachel USA

vs

MACHADO FERNANDEZ Shelly CUB
RODRIGUEZ Lizdainet CUB
YANG Grace
YANG Rachel
3-1
16/9 09:00 T5 Women's Doubles

32

MORI Paola PER
SANTUR Kelly PER

vs

BRITO Eva DOM
ORTIZ Yasiris DOM
BRITO Eva
ORTIZ Yasiris
1-3
16/9 09:00 T6 Women's Doubles

32

DIAZ Fabiola PUR
RIOS Daniely PUR

vs

ECHEVERRY Manuela COL
RODRIGUEZ Juliana COL
ECHEVERRY Manuela
RODRIGUEZ Juliana
1-3
16/9 09:30 T1 Women's Doubles

32

IWASA Agustina ARG
MOLERO Candela ARG

vs

ARAYA Angie CRC
VALLECILLO Fiorella CRC
IWASA Agustina
MOLERO Candela
3-0
16/9 09:30 T2 Women's Doubles

32

GALVEZ Eunice ECU
SALAZAR Astrid ECU

vs

ARIAS Emme ESA
RAMIRIOS Estefania ESA
GALVEZ Eunice
SALAZAR Astrid
3-2
16/9 09:30 T3 Women's Doubles

32

CASTRO Esmerlyn DOM
SANCHEZ Cinthya DOM

vs

BEDOYA Natalia COL
QUINTERO Daniela COL
BEDOYA Natalia
QUINTERO Daniela
2-3
16/9 09:30 T4 Women's Doubles

32

CASTILLO Lisi CUB
LOVET Idalys CUB

vs

CORDERO Lucia GUA
MONTUFAR Andrea GUA
CASTILLO Lisi
LOVET Idalys
3-1
16/9 09:30 T5 Women's Doubles

32

CERVANTES Alejandra MEX
SILVA Yadira MEX

vs

MORI Angela PER
NIETO Janina PER
MORI Angela
NIETO Janina
-
16/9 10:00 T1 Men's Doubles

32

ALZATE Camilo COL
RIVERA Mauricio COL

vs

LY Edward CAN
YEUNG Terence CAN
ALZATE Camilo
RIVERA Mauricio
3-1
16/9 10:00 T2 Men's Doubles

32

MADRID Marcos MEX
URIBE Salvador MEX

vs

MARTINEZ Livan CUB
RONDON Juan Damian CUB
MADRID Marcos
URIBE Salvador
3-1
16/9 10:00 T3 Men's Doubles

32

GOMES Andy ARU
HOEK Jean-Claude ARU

vs

GALVEZ Samuel DOM
SANTOS Emil DOM
GALVEZ Samuel
SANTOS Emil
0-3
16/9 10:00 T4 Men's Doubles

32

BENTANCOR Martin ARG
TABACHNIK Pablo ARG

vs

GONZALEZ Camilo COL
MONTES Santiago COL
BENTANCOR Martin
TABACHNIK Pablo
3-0
16/9 10:00 T5 Men's Doubles

32

ALFONSO Samuel Enrique ESA
CALDERON Julio ESA

vs

AGUIRRE Marcelo PAR
GAVILAN Axel PAR
AGUIRRE Marcelo
GAVILAN Axel
0-3
16/9 10:00 T6 Men's Doubles

32

CHODRI Kunal USA
TIO Nicholas USA

vs

GUTIERREZ Allan GUA
SOTO Kevin GUA
CHODRI Kunal
TIO Nicholas
-
16/9 10:30 T1 Men's Doubles

32

FERNANDEZ Favert COL
SALAZAR Jonathan COL

vs

ALGUETTI Adar USA
ALGUETTI Sharon USA
ALGUETTI Adar
ALGUETTI Sharon
0-3
16/9 10:30 T2 Men's Doubles

32

ARROYO Roger CRC
MARTINEZ Jeison CRC

vs

GOMEZ Gustavo CHI
LAMADRID Juan CHI
GOMEZ Gustavo
LAMADRID Juan
0-3
16/9 10:30 T3 Men's Doubles

32

ALTO Gaston ARG
CIFUENTES Horacio ARG

vs

ARAYA Daniel CRC
PEREZ Jose CRC
ALTO Gaston
CIFUENTES Horacio
3-0
16/9 10:30 T4 Men's Doubles

32

HAZIN Jeremy CAN
MEDJUGORAC Marko CAN

vs

SMITH Glenn DOM
VILA Isaac DOM
HAZIN Jeremy
MEDJUGORAC Marko
3-0
16/9 10:30 T5 Men's Doubles

32

GALEANO Jaime ESA
ORANTES Diego ESA

vs

MINO Alberto ECU
RIOFRIO Emiliano ECU
MINO Alberto
RIOFRIO Emiliano
1-3
16/9 10:30 T6 Men's Doubles

32

OLAVE Alfonso CHI
OLIVARES Felipe CHI

vs

BLAS Bryan PER
HIDALGO Rodrigo PER
OLAVE Alfonso
OLIVARES Felipe
3-1
16/9 11:00 T1 Men's Doubles

32

GATICA Hector GUA
MONTUFAR Kevin GUA

vs

ARCE Damian MEX
VILLA Ricardo MEX
GATICA Hector
MONTUFAR Kevin
3-0
16/9 11:00 T2 Men's Doubles

32

MORENO Benicio PAR
TORANZOS Alejandro PAR

vs

CHUNG Benny ARU
MATHILDA Jeandry ARU
MORENO Benicio
TORANZOS Alejandro
3-1
16/9 11:00 T3 Men's Doubles

32

RAMOS Julian COL
VILLEGAS Joaquin COL

vs

CAMPOS Jorge CUB
PEREIRA Andy CUB
CAMPOS Jorge
PEREIRA Andy
2-3
16/9 11:30 T2 Women's Doubles

16

GUI Lin BRA
TAKAHASHI Bruna BRA

vs

ORTEGA Daniela CHI
RIOS Valentina CHI
GUI Lin
TAKAHASHI Bruna
3-0
16/9 11:30 T1 Women's Doubles

16

ARGUELLES Camila ARG
CODINA Ana ARG

vs

UMBACIA Angie COL
ZULUAGA Luisa COL
ARGUELLES Camila
CODINA Ana
3-0
16/9 11:30 T4 Women's Doubles

16

YANG Grace USA
YANG Rachel USA

vs

BRITO Eva DOM
ORTIZ Yasiris DOM
YANG Grace
YANG Rachel
3-1
16/9 11:30 T3 Women's Doubles

16

ECHEVERRY Manuela COL
RODRIGUEZ Juliana COL

vs

COTE Alicia CAN
ZHANG Mo CAN
COTE Alicia
ZHANG Mo
0-3
16/9 11:30 T5 Women's Doubles

16

WANG Crystal USA
WU Yue USA

vs

GALVEZ Eunice ECU
SALAZAR Astrid ECU
WANG Crystal
WU Yue
3-1
16/9 11:30 T6 Women's Doubles

16

BEDOYA Natalia COL
QUINTERO Daniela COL

vs

MORALES Judith CHI
VEGA Paulina CHI
MORALES Judith
VEGA Paulina
0-3
First Previous [ 1 of 3 ] Next Last