Today's Matches2789

 
15/9 20:45 T3 Men's Singles

64

ARAYA Daniel CRC

vs

CABRERA Adrian ECU
CABRERA Adrian
0-4
15/9 20:45 T5 Men's Singles

64

GALVEZ Samuel DOM

vs

GONZALEZ Camilo COL
GALVEZ Samuel
4-0
15/9 20:45 T6 Men's Singles

64

GUTIERREZ Allan GUA

vs

RIOFRIO Emiliano ECU
RIOFRIO Emiliano
0-4
15/9 20:45 T2 Men's Singles

64

HAZIN Jeremy CAN

vs

BLAS Bryan PER
BLAS Bryan
1-4
15/9 09:00 T1 Men's Singles (Qual Groups)

3

ISHIY Vitor BRA

vs

MORENO Benicio PAR
ISHIY Vitor
3-0
15/9 09:00 T2 Men's Singles (Qual Groups)

3

ALTO Gaston ARG

vs

ALZATE Camilo COL
ALTO Gaston
3-1
15/9 09:00 T3 Men's Singles (Qual Groups)

3

CAMPOS Jorge CUB

vs

FERNANDEZ Favert COL
CAMPOS Jorge
3-1
15/9 09:00 T4 Men's Singles (Qual Groups)

3

GOMEZ Gustavo CHI

vs

ORANTES Diego ESA
GOMEZ Gustavo
3-1
15/9 09:00 T5 Men's Singles (Qual Groups)

3

TABACHNIK Pablo ARG

vs

RIVERA Mauricio COL
TABACHNIK Pablo
3-2
15/9 09:00 T6 Men's Singles (Qual Groups)

3

CIFUENTES Horacio ARG

vs

ARAYA Daniel CRC
CIFUENTES Horacio
3-0
15/9 09:30 T1 Men's Singles (Qual Groups)

3

LAMADRID Juan CHI

vs

RONDON Juan Damian CUB
RONDON Juan Damian
2-3
15/9 09:30 T2 Men's Singles (Qual Groups)

3

TORANZOS Alejandro PAR

vs

GONZALEZ Camilo COL
TORANZOS Alejandro
3-0
15/9 09:30 T3 Men's Singles (Qual Groups)

3

SANTOS Emil DOM

vs

URIBE Salvador MEX
SANTOS Emil
-
15/9 09:30 T4 Men's Singles (Qual Groups)

3

VILLA Ricardo MEX

vs

YEUNG Terence CAN
VILLA Ricardo
3-1
15/9 09:30 T5 Men's Singles (Qual Groups)

3

ALGUETTI Sharon USA

vs

LY Edward CAN
ALGUETTI Sharon
3-0
15/9 09:30 T6 Men's Singles (Qual Groups)

3

HAZIN Jeremy CAN

vs

MARTINEZ Jeison CRC
HAZIN Jeremy
3-0
15/9 10:00 T1 Men's Singles (Qual Groups)

3

OLAVE Alfonso CHI

vs

ARCE Damian MEX
ARCE Damian
1-3
15/9 10:00 T2 Men's Singles (Qual Groups)

3

GALVEZ Samuel DOM

vs

HIDALGO Rodrigo PER
GALVEZ Samuel
3-0
15/9 10:00 T3 Men's Singles (Qual Groups)

3

CHODRI Kunal USA

vs

RIOFRIO Emiliano ECU
CHODRI Kunal
3-0
15/9 10:00 T4 Men's Singles (Qual Groups)

3

MARTINEZ Livan CUB

vs

VILA Isaac DOM
MARTINEZ Livan
3-1
15/9 10:00 T5 Men's Singles (Qual Groups)

3

MONTUFAR Kevin GUA

vs

ALGUETTI Adar USA
ALGUETTI Adar
0-3
15/9 10:00 T6 Men's Singles (Qual Groups)

3

TIO Nicholas USA

vs

BENTANCOR Martin ARG
BENTANCOR Martin
1-3
15/9 10:30 T1 Men's Singles (Qual Groups)

3

MEDJUGORAC Marko CAN

vs

GUTIERREZ Allan GUA
MEDJUGORAC Marko
3-2
15/9 10:30 T2 Men's Singles (Qual Groups)

4

GALEANO Jaime ESA

vs

ARROYO Roger CRC
ARROYO Roger
0-3
15/9 10:30 T3 Women's Singles (Qual Groups)

6

GRANADOS Nicole CRC

vs

BEDOYA Natalia COL
BEDOYA Natalia
0-3
15/9 10:30 T4 Women's Singles (Qual Groups)

6

ARGUELLES Camila ARG

vs

MAROTO Paola CRC
ARGUELLES Camila
3-0
15/9 10:30 T5 Women's Singles (Qual Groups)

6

ALEXANDRE Bruna BRA

vs

VALLECILLO Fiorella CRC
ALEXANDRE Bruna
3-1
15/9 10:30 T6 Women's Singles (Qual Groups)

6

LAI Laura CAN

vs

TELLEZ Cory COL
TELLEZ Cory
0-3
15/9 11:00 T1 Women's Singles (Qual Groups)

6

RODRIGUEZ Lizdainet CUB

vs

GALVEZ Eunice ECU
RODRIGUEZ Lizdainet
3-1
15/9 11:00 T2 Women's Singles (Qual Groups)

6

DIAZ Fabiola PUR

vs

ECHEVERRY Manuela COL
DIAZ Fabiola
3-0
15/9 11:00 T3 Women's Singles (Qual Groups)

6

SANCHEZ Cinthya DOM

vs

RODRIGUEZ Juliana COL
SANCHEZ Cinthya
3-0
15/9 11:00 T4 Women's Singles (Qual Groups)

6

CERVANTES Alejandra MEX

vs

QUINTERO Daniela COL
CERVANTES Alejandra
3-1
First Previous [ 1 of 4 ] Next Last