2721U21BGU21 Men's (Qual. Groups)
Group Player 1   2   3   4  Wins      Losses     Points     Position  

Group 1                             Details of group 1
1  SIDORENKO Vladimir  RUS    3-2 2-3
 GRELA Artur  POL    2-3 3-1
 DAUNAROVICH Pavel  BLR    3-2 1-3

Group 2                             Details of group 2
2  BADOWSKI Marek  POL    3-0 3-1 3-0
 NIKULIN Ivan  RUS    0-3 3-0 3-0
 RUKLIATSOU Uladzislau  BLR    1-3 0-3 1-3
 CISSA Victor  MDA    0-3 0-3 3-1

Group 3                             Details of group 3
3  BERTRAND Irvin  FRA    3-2 3-0 3-1
 PIERAERT Valentin  BEL    2-3 3-2 3-1
 FEDOTOV Petr  RUS    0-3 2-3 3-0
 NOVIKAU Ilya  BLR    1-3 1-3 0-3

Group 4                             Details of group 4
4  IVONIN Denis  RUS    3-1 3-2 3-0
 KORTCHINSKI Ilia  BLR    1-3 2-3 3-0
 AHMADIAN Amin  IRI    2-3 3-2 WO-3
 LESHCHANKA Daniil  BLR    0-3 0-3 3-WO

Group 5                             Details of group 5
5  GUNDUZ Ibrahim  TUR    3-1 3-1 3-0
 NALEPA Kamil  POL    1-3 3-1 3-0
 ARTEMENKO Nikita  RUS    1-3 1-3 3-0
 NITSYIEUSKI Aliaksei  BLR    0-3 0-3 0-3

Group 6                             Details of group 6
6  VEDRIEL Carlos  ESP    2-3 3-2 2-3
 ULUCAK Batuhan  TUR    3-2 3-0 3-0
 TSIAROKHIN Andrei  BLR    2-3 0-3 3-1
 KRASKOVSKII Aleksandr  RUS    3-2 0-3 1-3

Group 7                             Details of group 7
7  DARCIS Thibaut  BEL    1-3 3-0 3-1
 HENIN Valentin  BLR    3-1 0-3 2-3
 KISELEV Maksim  RUS    0-3 3-0 3-0
 VERHUNOU Raman  BLR    1-3 3-2 0-3

Group 8                             Details of group 8
8  ABUSEV Artur  RUS    3-2 3-1 3-0
 PERMAN Oscar  SWE    2-3 3-2 3-0
 SINKEVYCH Bohdan  UKR    1-3 2-3 3-1
 TSYHANOUSKI Mikhail  BLR    0-3 0-3 1-3

Group 9                             Details of group 9
9  SHAMRUK Gleb  BLR    3-2 0-3 3-1
 PUTUNTICA Andrei  MDA    2-3 2-3 3-1
 TANAKA Yuta  JPN    3-0 3-2 3-0
 TYMOFIEIEV Oleksandr  UKR    1-3 1-3 0-3

Group 10                             Details of group 10
10  KOTOWSKI Tomasz  POL    3-1 3-0 3-0
 PANAGITGUN Yanapong  THA    1-3 3-0 3-1
 LUSHNIKOV Volodymyr  UKR    0-3 0-3 3-0
 KUNATS Heorhi  BLR    0-3 1-3 0-3

Group 11                             Details of group 11
11  MARTINKO Jiri  CZE    3-2 3-0 2-3
 YIGENLER Abdullah  TUR    2-3 3-0 3-2
 LABANAU Andrei  BLR    0-3 0-3 1-3
 ONISHI Naoya  JPN    3-2 2-3 3-1

Group 12                             Details of group 12
12  TAKAMI Masaki  JPN    3-2 3-1 3-0
 KATSMAN Lev  RUS    2-3 3-0 3-1
 LIMONOV Anton  UKR    1-3 0-3 3-1
 CHEKEL Yahor  BLR    0-3 1-3 1-3